Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie
ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów
tel./fax: (15) 864 27 11

biuro@osir.staszow.pl

Terminarz

Kolejka nr 1 - 20.11.2016 (niedziela)

Kolejka nr 2 - 20.11.2016 (niedziela)

godz.

drużyny

godz.

drużyny

13.00
13.35
14.10
14.45

MATMONT - Subor
Chłodnicki - Świńskie Pomioty
Casablanca - Podmuch Palestyna
Mrówka Staszów - Darbud

15.20
15.55
16.30
17.05

Subor - Darbud
Podmuch Pal. - Mrówka Staszów
Świńskie Pom. - Casablanca
MATMONT - Chłodnicki

Kolejka nr 3 - 27.11.2016 (niedziela)

Kolejka nr 4 - 27.11.2016 (niedziela)

godz.

drużyny

godz.

drużyny

13.00
13.35
14.10
14.45

Chłodnicki - Subor
Casablanca - MATMONT
Mrówka Staszów - Świńskie Pom.
Darbud - Podmuch Pal.

15.30
16.05
16.40
17.15

Subor - Podmuch Pal.
Świńskie Pom. - Darbud
MATMONT - Mrówka Staszów
Chłodnicki - Casablanca

Kolejka nr 5 - 4.12.2016 (niedziela)

Kolejka nr 6 - 4.12.2016 (niedziela)

godz.

drużyny

godz.

drużyny

13.00
13.35
14.10
14.45

Casablanca - Subor
Mrówka Staszów - Chłodnicki
Darbud - MATMONT
Podmuch Pal. - Świńskie Pom.

15.30
16.05
16.40
17.15

Subor - Świńskie Pom.
MATMONT - Podmuch Pal.
Chłodnicki - Darbud
Casablanca - Mrówka Staszów

Kolejka nr 7 - 11.12.2016 (niedziela)

Kolejka nr 8 - 11.12.2016 (niedziela)

godz.

drużyny

godz.

drużyny

13.00
13.35
14.10
14.45

Mrówka Staszów - Subor
Darbud - Casablanca
Podmuch Pal. - Chłodnicki
Świńskie Pom. - MATMONT

15.30
16.05
16.40
17.15

Subor - MATMONT
Świńskie Pom. - Chłodnicki
Podmuch Pal. - Casablanca
Darbud - Mrówka Staszów

Kolejka nr 9 - 18.12.2016 (niedziela)

Kolejka nr 10 - 18.12.2016 (niedziela)

godz.

drużyny

godz.

drużyny

13.00
13.35
14.10
14.45

Darbud - Subor
Mrówka Staszów - Podmuch Pal.
Casablanca - Świńskie Pom.
Chłodnicki - MATMONT

15.30
16.05
16.40
17.15

Subor - Chłodnicki
MATMONT - Casablanca
Świńskie Pom. - Mrówka Staszów
Podmuch Pal. - Darbud

Kolejka nr 11 - 15.01.2017 (niedziela)

Kolejka nr 12 - 15.01.2017 (niedziela)

godz.

drużyny

godz.

drużyny

13.00
13.35
14.10
14.45

Podmuch Pal. - Subor
Darbud - Świńskie Pom.
Casablanca - Chłodnicki
Mrówka Staszów - MATMONT

15.30
16.05
16.40
17.15

Subor - Casablanca
Chłodnicki - Mrówka Staszów
MATMONT - Darbud
Świńskie Pom. - Podmuch Pal.

Kolejka nr 13 - 21.01.2017 (sobota)

Kolejka nr 14 - 21.01.2017 (sobota)

godz.

drużyny

godz.

drużyny

13.00
13.35
14.10
14.45

Świńskie Pom. - Subor
Podmuch Pal. - MATMONT
Drbud - Chłodnicki
Mrówka Staszów - Casablanca

15.30
16.05
16.40
17.15

Subor - Mrówka Staszów
Casablanca - Darbud
Chłodnicki - Podmuch Pal.
MATMONT - Świńskie Pom.

16-01-2017, OSiR Staszów
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.