Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie
ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów
tel./fax: (15) 864 27 11

biuro@osir.staszow.pl

Wyniki

18 kolejka - 10.02.2018 r.

Delikatesy "ALFA" 1:2 (1:0) Darbud
Podmuch Palestyna 1:11 (0:3) Casablanca
Świńskie Pomioty 2:8 (1:4) Montmont
Brak 3:0 Chłodnicki

17 kolejka - 10.02.2018 r.

Matmont 10:3 (5:2) Brak
Casablanca 3:8 (1:4) Świńskie Pomioty
Darbud 7:2 (1:0) Podmuch Palestyna
KS "SPARTA" Koniemłoty 3:5 (1:2) Delikatesy "ALFA"

16 kolejka - 04.02.2018 r

Podmuch Palestyna 2:12 (0:4) KS "SPARTA" Koniemłoty
Świńskie Pomioty 6:3 (2:1) Darbud
Brak 2:4 (2:2) Casablanca
Chłodnicki 1:6 (0:3) Matmont

15 kolejka - 04.02.2018 r.

Casablanca 14:5 (7:3) Chłodnicki
Darbud 4:4 (2:2) Brak
KS "SPARTA" Koniemłoty 5:2 (3:1) Świńskie Pomioty
Delikatesy "ALFA" 14:1 (7:0) Podmuch Palestyna

14 kolejka - 28.01.2018 r.

Darbud 3:3 (1:0) Casablanca
Świńskie Pomioty 7:5 (2:3) Delikatesy "ALFA"
Brak 0:2 (0:1) KS "SPARTA" Koniemłoty
Chłodnicki 0:3 (0:0) Darbud
Matmont 2:3 (1:1) Casablanca

13 kolejka - 28.01.2018 r.

Darbud 4:2 (2:1) Matmont
KS "SPARTA" Koniemłoty 3:0 (0:0) Chłodnicki
Delikatesy "ALFA" 3:2 (1:1) Brak
Podmuch Palestyna 0:2 (0:0) Świńskie Pomioty

12 kolejka - 20.01.2018 r.

Brak 2:4 (1:2) Podmuch Palestyna
Chłodnicki 2:6 (1:2) Delikatesy "ALFA"
Matmont 6:1 (3:1) KS "SPARTA" Koniemłoty
Casablanca 5:1 (1:0) Darbud

11 kolejka - 20.01.2018 r.

KS "SPARTA" Koniemłoty 4:7 (0:4) Casablanca
Delikatesy "ALFA" 2:1 (0:0) Matmont
Podmuch Palestyna 1:1 (0:0) Chłodnicki
Świńskie Pomioty 2:1 (0:0) Brak

10 kolejka - 14.01.2018 r.

Chłodnicki 3:7 (0:3) Świńskie Pomioty
Matmont 2:1 (0:1) Podmuch Palestyna
Casablanca 2:2 (0:1) Delikatesy "ALFA"
Darbud 2:2 (2:1) KS "SPARTA" Koniemłoty

9 kolejka - 14.01.2018 r.

Darbud 6:2 (2:0) Delikatesy "ALFA"
Casablanca 6:3 (4:1) Podmuch Palestyna
Matmont 4:4 (1:2) Świńskie Pomioty
Chłodnicki 4:1 (2:1) Brak

8 kolejka - 17.12.2017 r.

Brak 3:11 (1:5) Matmont
Świńskie Pomioty 3:4 (0:2) Casablanca
Podmuch Palestyna 1:1 (1:1) Darbud
Delikatey "ALFA" 1:2 (0:1) KS "SPARTA" Koniemłoty

7 kolejka - 17.12.2017 r.

KS "SPARTA" Koniemłoty 1:1 (0:0) Podmuch Palestyna
Darbud 2:6 (1:3) Świńskie Pomioty
Casablanca 12:3 (9:1) Brak
Matmont 7:0 (3:0) Chłodnicki

6 kolejka - 10.12.2017 r.

Chłodnicki 3:6 (2:3) Casablanca
Brak 2:6 (0:4) Darbud
Świńskie Pomioty 1:5 (0:3) KS "SPARTA" Koniemłoty
Podmuch Palestyna 3:5 (0:2) Delikatesy "ALFA"
Matmont 1:2 (0:1) Darbud

5 kolejka - 10.12.2017 r.

Delikatesy "ALFA" 4:5 (1:1) Świńskie Pomioty
KS "SPARTA" Koniemłoty 3:2 (2:0) Brak
Darbud 4:2 (3:0) Chłodnicki
Casablanca 3:5 (0:1) Matmont

4 kolejka - 03.12.2017 r.

Chłodnicki 4:3 (1:1) KS "SPARTA" Koniemłoty
Brak 2:7 (0:3) Delikatesy "ALFA"
Świńskie Pomioty 1:3 (1:2) Podmuch Palestyna

3 kolejka - 03.12.2017 r.

Podmuch Palestyna 3:0 (2:0) Brak
Delikatesy "ALFA" 8:5 (2:1) Chłodnicki
KS "SPARTA" Koniemłoty 1:6 (0:4) Matmont
Darbud Casablanca

1 kolejka - 26.11.2017 r.

Świńskie pomioty 0:2 (0:2) Chłodnicki
Podmuch Palestyna 3:3 (2:3) Matmont
Delikatesy "ALFA" 6:3 (3:2) Casablaca
KS "SPARTA" Koniemłoty 2:8 (0:4) Darbud

2 kolejka - 26.11.2017 r.

Casablanca 11:2 (5:1) KS "SPARTA" Koniemłoty
Matmont 6:2 (2:1) Delikatesy "ALFA"
Chłodnicki 2:2 (0:1) Podmuch Palestyny
Brak 4:7 (2:5) Świńskie Pomioty

14 kolejka - 21.01.2017 r.

Subor 7:7 (3:4) Mrówka Staszów
Casablanca 8:3 (3:0) Darbud
Chłodnicki Kowalstwo 7:2 (2:0) Podmuch Palestyna
MATMONT Połaniec 6:4 (2:0) Świńskie Pomioty

13 kolejka - 21.01.2017 r.

Świńskie Pomioty 4:9 (2:6) Subor
Podmuch Palestyna 3:10 (1:3) MATMONT Połaniec
Darbud 4:2 (2:0) Chłodnicki Kowalstwo
Mrówka Staszów 2:9 (1:3) Casablanca

12 kolejka - 15.01.2017 r.

Subor 3:5 (3:3) Casablanca
Chłodnicki Kowalstwo 5:0 (2:0) Mrówka Staszów
MATMONT Połaniec 0:3 (0:2) Darbud
Świńskie Pomioty 5:3 (3:3) Podmuch Palestyna

11 kolejka - 15.01.2017 r.

Podmuch Palestyna 1:6 (0:4) Subor
Darbud 13:2 (7:0) Świńskie Pomioty
Casablanca 7:3 (3:1) Chłodnicki Kowalstwo
Mrówka Staszów 0:6 (0:1) MATMONT Połaniec

10 kolejka - 18.12.2016 r.

Subor 5:2 (1:1) Chłodnicki Kowalstwo
MATMONT Połaniec 3:6 (2:2) Casablanca
Świńskie Pomioty 9:4 (3:0) Mrówka Staszów
Podmuch Palestyna 2:4 (1:2) Darbud

9 kolejka - 18.12.2016 r.

Darbud 6:4 (3:2) Subor
Mrówka Staszów 7:7 (2:2) Podmuch Palestyna
Casablanca 6:4 (3:3) Świńskie Pomioty
Chłodnicki Kowalstwo 1:2 (0:0) MATMONT Połaniec

8 kolejka - 11.12.2016 r.

Subor 4:7 (2:4) MATMONT Połaniec
Świńskie Pomioty 1:3 (0:1) Chłodnicki Kowalstwo
Podmuch Palestyna 1:5 (1:2) Casablanca
Darbud 3:2 (1:0) Mrówka Staszów

7 kolejka - 11.12.2016 r.

Mrówka Staszów 5:5 (3:4) Subor
Darbud 3:4 (1:2) Casablanca
Podmuch Palestyna 1:3 (0:0) Chłodnicki Kowalstwo
Świńskie Pomioty 3:7 (1:3) MATMONT Połaniec

6 kolejka - 4.12.2016 r.

Subor 8:3 (5:0) Świńskie Pomioty
MATMONT Połaniec 6:1 (2:0) Podmuch Palestyna
Chłodnicki Kowalstwo 0:3 (w.o.) Darbud
Casablanca 8:3 (1:1) Mrówka Staszów

5 kolejka - 4.12.2016 r.

Casablanca 1:6 (1:2) Subor
Mrówka Staszów 2:1 (1:1) Chłodnicki Kowalstwo
Darbud 3:2 (1:1) MATMONT Połaniec
Podmuch Palestyna 4:2 (1:0) Świńskie Pomioty

4 kolejka - 27.11.2016 r.

Subor 5:4 (2:3) Podmuch Palestyna
Świńskie Pomioty 2:7 (1:3) Darbud
MATMONT Połaniec 8:4 (5:3) Mrówka Staszów
Chłodnicki Kowalstwo 3:6 (1:4) Casablanca

3 kolejka - 27.11.2016 r.

Chłodnicki Kowalstwo 2:5 (0:1) Subor
Casablanca 3:8 (1:2) MATMONT Połaniec
Mrówka Staszów 4:4 (1:2) Świńskie Pomioty
Darbud 4:3 (1:1) Podmuch Palestyna

2 kolejka - 20.11.2016 r.

Subor 3:8 Darbud
Podmuch Palestyna 3:5 Mrówka Staszów
Świńskie Pomioty 3:4 Casablanca
MATMONT Połaniec 6:3 Chłodnicki Kowalstwo

1 kolejka - 20.11.2016 r.

MATMONT Połaniec 10:3 Subor
Chłodnicki Kowalstwo 3:4 Świńskie Pomioty
Casablanca 1:1 Podmuch Palestyna
Mrówka Staszów 3:10 Darbud

12-02-2018, OSiR Staszów
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.